THE PRAMERICA SPIRIT OF COMMUNITY AWARDS

Results

Results

Silver Medalists 2021

Individual Category

S.No. Names Class School City
1 Dhyey Dharmendrakumar Mavani  12th P.P. Savani Cambridge International School SURAT
2 Anjali Surana 12th Calcutta International School Kolkata
3 Maadhav Sood 10th Amity Global School Gurugram
4 Sriyash Singhania 11th St.Xaviers Collegiate School Kolkata
5 Adrika Goyal 7th Delhi Public School Gwalior
6 Soni Kumari 7th Vivekanand Middle School Deoghar
7 Jayant Hooda 12th Sir Chhotu Ram Modern Sr. Sec. School, Ratangarh Majra Sonipat
8 Utkarsh Mittal 11th Birla Vidya Niketan Delhi
9 Raghav Pardasani 12th Amity International School, Pushp Vihar  New Delhi
10 Tara Aggarwal 12th Dhirubhai Ambani International School Mumbai
11 Aanish Sachdev 11th Step By Step World School, Noida Noida
12 Suryansh Gupta 11th Modern School, Barakhamba Road  New Delhi 

Bronze Medalists 2021

Individual Category

S.No. Names Class School City
1 Mahira Jain 12th Delhi Public School, R.K. Puram New Delhi
2 Dhruv Bindra 12th The Shri Ram School, Moulsari Gurgaon
3 Jigesha Punj 12th N.K.Bagrodia Public School, Dwarka New Delhi 
4 Prachi Sharma 12th Pathways School Noida New Delhi
5 Navya Agarwal 11th Indus International School Bangalore
6 Dhruva Sankhe 12th Dhirubhai Ambani International School Mumbai
7 Armaan Nanda 11th Step By Step School Noida
8 Kushal Khemani 6th Euroschool, Wakad Pune
9 Viha Amit Thumar 11th The International School Bangalore Bangalore
10 Rakshita Shankar Bansode 11th Dahiwadi College Satara
11 Yashvit Danani 11th La Martiniere College Lucknow
12 Shreenabh Agrawal 12th The Chanda Devi Saraf School & Jr. College Nagpur
13 Lakhpat Singh 10th Government Higher Secondary School, Kotdla Beawar
14 Ashug Kumar Gurijala 11th Oakridge International school Hyderabad
15 Vanya Tandon 12th Amity International School Noida
16 Vidushi Chobisa 9th St. Antony's Sr. Secondary School  Udaipur
17 Vidit Mahajan 11th The British School New Delhi
18 Rohan Modi 12th Chirec International School Hyderabad
19 Tia Bhalla 10th The Shri Ram School, Moulsari  Gurgaon
20 Sree Padmavati Gaur 11th Delhi Public School, R.K. Puram New Delhi 
21 Vinothini R 8th Panchayat Union Middle School (SSA) Kalacheri West,Thiruvarur
22 Tarini Kapur 10th Modern School,Vasant Vihar New Delhi
23 Aryaman Lal 12th Modern School,Vasant Vihar New Delhi
24 Avishi Sahoo 11th Amity International School  Noida
25 Hanshul Bahl 12th Birla Vidya Niketan New Delhi

CONTACT US

The Spirit of Community Awards - India
G-56, ABL Workspaces, Green Park Main Market,
New Delhi -110016

EMAIL US AT

socaindia@gmail.com

STAY CONNECTED